Gniazdka Berker

Gniazdka Berker

Firma Berker od wielu lat jest światowym producentem na rynku osprzętu elektrycznego. Produkty, jakie oferuje, cechują się wysoką jakością wykonania oraz ciekawym wyglądem.

Wielu z nas przy remoncie mieszkania zastanawia się nad kwestiami wyboru glazury, farb, paneli. Nie przykładamy często uwagi do kwestii decyzji w sprawie gniazdek. Jednak detal ten, niby niepozorny, może być bardzo ważny przy ostatecznym wyglądzie urządzonego lokum. Pełni on nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. Mogą idealnie wkomponować się w styl pomieszczenia, ale również stanowić oryginalny i rzucający się w oczy dodatek.

Firma Berker oferuje wiele ciekawych serii osprzętu elektrycznego:

1. Berker 1930/Rosenthal

Jedna z bardziej oryginalnych serii włączników, jakie są dostępne w sklepach. Wzornictwo łączy w jednym dwa style: nowoczesny i tradycyjny. Jest to udana replika wzoru stylu Bauhaus z roku 1920. Uniwersalna forma sprawi jednak, że będzie pasowała zarówno do nowoczesnych pomieszczeń, jak i tych w stylu retro. Włączniki wykonane są porcelany i występują w kilku wersjach kolorystycznych.

2. Berker Lumina

Seria jest bardzo praktyczna i uniwersalna. Pomimo niewysokiej ceny jest trwała oraz wytrzymała. Stworzona została dla osób chcących szukających produktu porządnego, ale w niewygórowanej cenie. Łączniki wyposażone są w samozaciski, całe gniazdo natomiast ma możliwość podwyższenia poziomu bryzgoszczelności.

3. Berker R1/R3

Niekiedy nowoczesne wnętrza wręcz zachęcają, by w kwestii wyboru osprzetu postawić na rozwiązania odważne oraz przyszłościowe. Właśnie dlatego Berker stworzył serię, która jest odważna i nie sposób porównać jej do żadnego innego produktu. Mamy tutaj połączenie różnych form i duże kontrasty kolorystyczne. Oprócz walorów estetycznych charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz użyciem nowoczesnych materiałów.

Gniazdka Berker dostępne są w sklepie internetowym: https://osprzet-sklep.pl/berker-c-171.html