Gniazdka Abb

Gniazdka Abb

Firma ABB Bush-Jeager jest międzynarodowym koncernem z dużym doświadczeniem. Specjalizują się w wysokiej klasy osprzęcie elektrycznym. Wybór gniazdek i włączników w ich ofercie jest wprost oszałamiający. Praktycznie każdy klient, nawet ten najbardziej wybredny, znajdzie coś dla siebie.

Przy wyborze osprzętu do mieszkania powinniśmy kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale przede wszystkim użytecznością, bezpieczeństwem i wygodą użytkowania. Na co w takim razie zwracać uwagę?

Po pierwsze dobierzmy produkty do charakteru pomieszczenia. Zastanówmy się, czy wizualnie lepiej będą się prezentowały linie nowoczesne, czy może w stylu retro? Pamiętajmy również o wcześniejszym rozplanowaniu rozmieszczenia gniazdek i włącznik ów, a także o wysokości, na jakiej powinny się znaleźć. Zadajmy sobie pytania:

  • Ile gniazdek potrzebujemy?

  • Czy wystarczy włącznik z jednym przyciskiem, czy może z dwoma?

  • W jakich miejscach znajdować się będzie sprzęt elektryczny?

  • Czy gniazdko będzie potrzebowało dodatkowej osłony?

Poniżej przegląd najpopularniejszych linii osprzętu firmy Abb:

1. Zenit

Linia gniazdek i włączników charakteryzuje się największą modułowością ze wszystkich produktów, jakie oferuje firma. Produkty cechuje nowoczesna estetyka, proste linie oraz współczesne wykończenia. Wyraziste linie spodobają się szczególnie osobom ceniącym oryginalność.

2. Basic 55

Jest to najpopularniejsza linia. Produkty najwyższej jakości, trwałe i solidne. Cena jest jednak na tyle zachęcająca, że bardzo wiele osób decyduje się właśnie na nie. Szczególnie że harmonijna i nowoczesna forma sprawia, że można dopasować je do większości aranżacji.

3. Alpha

Linia łączy tradycyjne wykonanie z nowoczesnymi detalami. Dzięki temu otrzymali nowoczesną formę, która będzie oryginalnym rozwiązanie do większości nowoczesnych pomieszczeń.

4. Dynasty

Większość włączników i gniazdek, które możemy kupić przybiera nowoczesną formę.Dynasty jest dobrym rozwiązaniem dla osób, którzy szukają opcji eleganckiej, w stylu retro, ale nie chcą decydować się na produkt, który trąci myszką. Linia jest dekoracyjna, ale zdobienia są szykowne i jednocześnie estetycznie delikatne.

Pełną specyfikację gniazdek ABB można znaleźć pod adresem: https://osprzet-sklep.pl/abb-busch-jaeger-c-172.html