Polscy producenci gniazdek

karlik i ospel

Podczas urządzania naszego domu powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na najważniejsze rzeczy, ale również i na szczegóły. Wiele z nas planuje instalację elektryczną w pośpiechu. Jest to błąd, ponieważ odpowiednie i ergonomiczne rozmieszczenie gniazdek decyduje o tym, jak wygodne będzie nasze mieszkanie. Wszystko musi ze sobą idealnie współgrać. Przed montażem warto jest wziąć pod uwagę nie tylko użyteczność gniazdek, ale również ich design. Postawmy sobie pytanie:

Chcemy, aby gniazdka wkomponowały się we wnętrze, czy wyróżniały ciekawym wyglądem?

Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje od polskich firm Ospel i Karlik:

1. Karlik Flexi

Seria gniazdek i włączników oparta jest na systemie modułowym. Dzięki temu oferuje nieograniczone możliwości połączenia poszczególnych mechanizmów ze sobą. Wygląd gniazdek jest nowoczesny, prosty. Będzie pasował do wielu różnych aranżacji.

2. Karlik Deco

Seria osprzętu elektrycznego, pomimo niewysokiej ceny powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednego konsumenta. I nie ustępuje absolutnie drogim gniazdkom zagranicznych producentów. Formy są odważne i w odcieniach bieli, szarości i srebra.

3. Ospel Sonata Stal Inox

Jedna z nowszych serii polskiej firmy Ospel. Jedne z najbardziej odpornych i wytrzymałych produktów, jakie możemy znaleźć w ofercie różnych firm. Estetyczne wykonanie i duża praktyczność całkowicie rekompensują stosunkowo wysoką cenę.

4. Ospel Impresja

Elegancka i subtelna seria, dla osób szukających czegoś niedrogiego, ale jednocześnie szykownego oraz delikatnego. Włączniki są tradycyjne, w kolorze białym. Jednak nie można o nich absolutnie napisać, że są nudne. Nadrabiają ciekawą formą.